lat doświadczenia
0

Od 2018 roku własnoręcznie kręcę watę cukrową na Waszych imprezach, a także przygotowuję waty pakowane, zestawy prezentowe, podziękowania dla gości oraz torty z waty cukrowej.

.

handmade
0 %

Wszystko w Słodkiej Nici jest robione ręcznie! Od mieszania cukru na watę cukrową, aż po pakowanie produktów.

smaków waty cukrowej
0

Jako jedyna marka w Polsce stworzyłam aż 170 różnych smaków waty cukrowej: owocowe, warzywne, kwiatowe, a nawet mięsne, rybne czy inspirowane znanymi napojami i słodyczami!

Moja historia

Moja przygoda z watą cukrową rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy kupiłam pierwszą maszynę do wytwarzania słodkiego przysmaku. Początkowo kręciłam watę cukrową dla znajomych i rodziny, a gdy okazało się, że wata w moim wykonaniu smakuje im znacznie lepiej niż wata cukrowa jaką jedli dotychczas, postanowiłam zająć się profesjonalnie wytwarzaniem waty cukrowej. Takie były początki mojej kreatywnej pasji, którą stało się wytwarzanie waty cukrowej na niespotykanym dotąd poziomie . Dla mnie wata cukrowa to coś więcej niż słodkie niteczki na patyku – to zaskoczenie w Waszych oczach, radość na Waszych twarzach i uśmiech z jakim powtarzacie „wow, czegoś takiego jeszcze nie jadłem/am!”. 

 

Dzisiaj Słodka Nić to zastrzeżona w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej marka, której jestem właścicielką. Wprowadziłam autorskie produkty waty cukrowej pakowanej z dodatkami kawy, płatków kwiatów, orzechów czy czekolady i in.. Jako jedyna w Polsce komponuję torty z waty cukrowej, które pokochały nie tylko dzieci. Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego dla siebie lub dla bliskich czy współpracowników – nie mogliście trafić lepiej! Zorganizuję dla Was tematyczne stanowisko z watą cukrową kręconą na bieżąco, poprowadzę warsztaty z wytwarzania waty cukrowej lub zrobię piękne i przepyszne podziękowania dla gości lub zestawy prezentowe.

 

Pozwól, że odsłonię przed Tobą mój kolorowy i słodki świat, gdzie spełniają się marzenia. Zapraszam Cię do odkrycia innego wymiaru waty cukrowej!

Pracownia Waty Cukrowej Słodka Nić Anna Drelich