FAQ

Aktualnie nie ma punktu stacjonarnego. Wata cukrowa pakowana jest przygotowywana na indywidualne zamówienie. Można wynająć stanowisko z watą cukrową kręconą na bieżąco lub wybrać się w miejsce, gdzie danego dnia znajduje się stanowisko plenerowe. Aktualną lokalizację znajdziesz TUTAJ

W przypadku waty pakowanej oraz tortów jest to cała Polska (odbiór osobisty lub wysyłka kurierska). W przypadku wynajmu stanowiska głównie Warszawa i województwo mazowieckie. Jeśli organizujesz imprezę poza Mazowszem, nie rezygnuj, SKONTAKTUJ SIĘ i napisz coś więcej na ten temat. 

W przypadku wynajmu stanowiska z watą kręconą na bieżąco na terenie Warszawy z okazji okoliczności rodzinnych (komunia, urodziny, wieczór panieński, baby shower) minimalny czas zamówienia to 1,5 godziny.

Tak! Jest to jedyna marka waty cukrowej w Polsce, która posiada w swojej ofercie aż 170 smaków. Przyjdź i przekonaj się o tym!

Tak. Żaden z dotychczasowych smaków waty cukrowej Słodka Nić nie zawiera laktozy.

Tak. Wszystkie nasze smaki, nawet te mięsne jak bekon, wołowina, kurczak czy łosoś są wegańskie.

Tak. Możemy zrobić indywidualnie dopasowane produkty specjalnie dla Ciebie. Niemal każdy ze 170 smaków może być w Twoim ulubionym kolorze a słoiczek może zawierać taki zestaw smaków jaki lubisz najbardziej. 

Tak. Najlepiej nożem do pieczywa lub nożem o gładkim, ale o ostrej krawędzi. Absolutnie nie mocz noża w wodzie! Zniszczysz w ten sposób tort.

Tort może mieć objętość 3000 ml lub 5000 ml. Mniejszy może mieć do 4 smaków a większy 5-7 smaków. Oczywiście, może być też cały w jednym smaku lub jednym kolorze.

Zależy od techniki podziału. Niektórzy w ogóle go nie kroją, bo zostaje natychmiast rozerwany przez gości. Tak, można wbijać świeczki i topery, ale nie mogą one być ciężkie. 

Tak. Nie ma problemu. Zamówienie najlepiej złożyć na min. 10 dni przed odbiorem.

Tak. Na każdą okazję w roku powstają produkty sezonowe. Obserwuj profile na social mediach, aby dowiadywać się na bieżąco co pojawia się w ofercie.