Dlaczego warto ze mną współprawać?

Podejmując współpracę ze mną masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości wytworzony zgodnie ze standardami higienicznymi i bezpieczny nawet dla alergików czy osób z nietolerancjami pokarmowymi. Wszystkie sprzęty, z których korzystam są atestowane i dopuszczone do kontaktu z żywnością a osoby, które kręcą ze mną watę posiadają wymagane badania lekarskie.

 

Wszystkie smaki – nawet te mięsne czy mleczne – są w pełni wegańskie, więc nie musisz się ograniczać w swoim wyborze. Nie posiadają także innych popularnych alergenów, dlatego produkt jest bezpieczny pod każdym względem. 

 

Dla osób, które chcą być jak najbliżej natury posiadam specjalną ofertę bazującą wyłącznie na naturalnych składnikach. Zapytaj o szczegóły poprzez formularz kontaktowy.

 

Współpracuję z telewizją, celebrytami, korporacjami, urzędami, szkołami, przedszkolami i innymi instytucjami publicznymi, więc Ty także możesz mi zaufać.

 

100% zadowolonych klientów mówi samo za siebie. Opinie zamieszczone na stronie pochodzą od faktycznych klientów. Możesz je sprawdzić na profilu marki na Facebooku.

Pracownia Waty Cukrowej Słodka Nić Anna Drelich

170 smaków

W tym owocowe, warzywne, kwiatowe, orzechowe, rybne, mięsne, grzybowe, inspirowane napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi oraz popularnymi słodyczami, ciastami i deserami.

100% wegańska

Wata cukrowa Słodka Nić jest odpowiednia dla osób mających wiele ograniczeń żywieniowych. Nie zawiera laktozy, orzechów i innych alergenów.

Ręcznie robiona i pakowana

Osobiście odpowiadam za cały proces produkcji: od mieszania cukru, aż po zawiązanie wstążeczki!

Personalizowana

Mogę przygotować watę cukrową w dowolnym smaku, kolorze i kształcie. Nie mam w ofercie tego, czego szukasz? Zrobię to na zamówienie!

Ulubiona wata cukrowa celebrytów

Zaufało mi wiele osób ze świata show biznesu, a moja wata „występowała” w programach śniadaniowych.

Anglojęzyczna obsługa stanowiska

Niezależnie, czy pracuję w pojedynkę, czy z pomocą – obsługa stanowiska zawsze jest profesjonalna, miła i komunikuje się po angielsku.

Szybka wysyłka kurierem

Część produktów – w tym pakowane waty cukrowe – możesz zamówić w moim sklepie z dostawą kurierem Inpost.

Bezpieczeństwo i higiena

Dbam o bezpieczeństwo i higienę – wszystkie urządzenia i opakowania mają atesty i są przeznaczone do kontaktu z żywnością.